Камера Reolink RP-PCT12M (4 мм) на 12 MP
  • Схожі товари
Особливості IP відеокамери Reolink RP-PCT12M
  • 12 Мп відео, 4512x2512
  • Комбіноване підсвічування (ІЧ + LED) до 30 м
  • Розпізнавання транспорту та людини
  • Вологозахист IP67
  • Вбудований мікрофон
  • Ширококутний огляд 100.4°
  • Запис відео на  MicroSD-носій до 512 Гб
  • Звукова та світлова сигналізація
  • Герметичність IP67
Ключові параметри відеокамери Reolink RP-PCT12M
Запис охоронної відеокамери
Оптика
IP камера з фокусом 4 мм видає ширококутний огляд:
  • Горизонталь: 100.4°
  • Вертикаль: 50.6°
Нічне відеоспостереження
Де застосовується 12 Мп камера Reolink RP-PCT12M?
  • Безпека вдома
  • Охорона складу
  • Відеоспостереження в магазині
  • Контроль офісу
  • Охорона вулиці та паркування
Умови експлуатації IP-камери
  • Розміри: 117.4 × 117.4 × 103.8 мм
  • Вага: 526 г
Активується робота з подачею напруги 12 В DC через зовнішній адаптер. Доступне електроживлення через технологію PoE (IEEE 802.3af, Class 3), що забезпечує подачу енергії й відеосигналу по одному Ethernet-кабелю.
Підключення IP відеокамери до мережі здійснюється через Ethernet інтерфейс.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
526 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
105°
Розмір кадру в пікселях
4512x2512 пікс.
ІЧ підсвітка
30 метрів
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
117.4 x 117.4 x 103.8 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
Мікрофон
з мікрофоном
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Додаткові характеристики
розпізнавання людей та транспортних засобів
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є
Матриця
1/2.7 CMOS
Об`єм зберігання
до 512 Гб.
Робоча температура
-30... +55 °C
Формат компресії
H.264 / H.265
Чутливість (кол./чб.)
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?