ДБЖ Westech energy WS-EAP-300(500VA) ULTIM 500 ВА
Наші переваги
ВиробникWestech energy Тип архітектурилінійно-інтерактивний Індикатор вихідної напругицифровий
  КОД Вихідна потужність (Вт) Доступність Ціна
Зображення  ДБЖ Westech energy WS-EAP-300(500VA) ULTIM 500 ВА, Вихідна потужність (Вт): 300 Вт
300 Вт
Товар в наявності
Зображення  ДБЖ Westech energy WS-EAP-500(800VA) ULTIM 800 ВА, Вихідна потужність (Вт): 500 Вт
500 Вт
  • Схожі товари
ДБЖ із правильною синусоїдою Westech energy WS-EAP-300(500VA) ULTIM — резервне джерело безперебійного живлення однофазного типу, розраховане на навантаження до 300 Вт. Безперебійник формує чисту синусоїду на виході й призначений для коректного електроживлення чутливої електроніки, мережевого обладнання і техніки з імпульсними блоками живлення. Лінійно-інтерактивна архітектура забезпечує перехід на акумулятор без спотворень форми напруги.
Бренд: Westech energy.
Особливості ДБЖ Westech energy WS-EAP-300(500VA) ULTIM
  • Формування правильної синусоїди на виході
  • Номінальна потужність 300 Вт
  • Резервна архітектура off-line
  • Діапазон вхідної напруги 150...270 В
  • Стабілізований вихід 230 В ±8%
  • LED дисплей індикації робочих параметрів
  • Дві розетки Schuko
  • Підлоговий формат встановлення
  • резервне живлення мережевих маршрутизаторів і комутаторів;
  • захист відеоспостереження й охоронних систем;
  • електроживлення робочих станцій та офісної техніки;
  • підтримка зв`язку й телекомунікаційного обладнання;
  • резерв для електроніки з Active PFC.
Вхід і підключення навантаження
Умови експлуатації
Виробник
Тип архітектури
лінійно-інтерактивний
Форма вихідної напруги
чиста синусоїда
Акумуляторна батарея
зовнішня
Кількість розеток
2
Вага
3.1 кг
Захист від підвищеної напруги
є
Вихідна потужність (Вт)
300 Вт
Індикатор вихідної напруги
цифровий
Вихідна потужність (ВА)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Підкл. зовнішнього АКБ
12В
Вихідна напруга
230 ± 8%
Вхідна напруга
150 - 270 В