Lifepo4 акумулятор Axpert AXPERT256100 LiFePO4, 25.6V 100Ah
Наші переваги
ВиробникAxpert Тип АКБLifepo4 Номінальна напруга25.6V Ємність (Аг)100 А·год
  • Схожі товари
Axpert AXPERT256100 – екологічне, безпечне LiFePo4 рішення для системи накопичення енергії в будинку або офісі. Літій-залізо-фосфатна технологія зі швидкістю заряду 50...100 А, ресурсом 6000 циклів, низькими втратами ємності виступає альтернативою свинцево-кислотним накопичувачам. У години відключення електрики, блекауту, перебоїв електропостачання у складі системи резервного живлення літієва АКБ 25.6 В 100 Аг забезпечує стабільність подачі струму до критично важливих споживачів, підтримуючи автономність обладнання.
Бренд: Axpert.
Ключові особливості Axpert AXPERT256100
  • Енергоємність 2560 Вт-год (2.56 кВт-год)
  • Відновлення ємності струмом 50...100 А
  • Кількість циклів заряду-розряду 6000 (80% DOD)
  • Вбудована BMS 100 А з балансуванням
  • Комунікаційні порти CAN 2.0, RS485, RS232
  • Відсутність токсичних речовин
  • Клас захисту корпусу IP54
  • Настінний монтаж для економії простору
Сфери застосування LiFePo4 акумулятора Axpert AXPERT256100
  • Резервне електропостачання у квартирі
  • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для дому, офісу
  • Сонячні електростанції, гібридні енергосистеми
  • Системи накопичення енергії (ESS)
  • Живлення серверного, телекомунікаційного обладнання
  • Резервне живлення котлів опалення, циркуляційних насосів
  • Автономне електропостачання дач, заміських будинків
Умови експлуатації та підключення
Настінне кріплення Axpert AXPERT256100 спрощує встановлення акумуляторної батареї в місцях квартири або офісного приміщення. З класом захисту IP54 застосовується всередині приміщень. Зарядка безпечна в межах 0...+55 градусів Цельсія, розрядка -10...+60 градусів Цельсія. Маса 23.5 кг, габарити 300x148x420 мм забезпечують зручність інсталяції.
Виробник
Вага
23.5 кг
Тип АКБ
Номінальна напруга
Ємність (Аг)
Максимальний струм заряду
100Ah
Розміри (мм)
300 × 148 x 420 мм
Гарантія
3 міс.
Додаткові характеристики
CAN2.0 / RS232 / RS485
Код товару
Колір корпусу
чорний
Максимальний струм розряду
130Ah
Номінальний струм заряду
50Ah
Ресурс циклів
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?