Автоматичний вимикач Videx RS6 Resist 3P 63А С 6кА (VF-RS6-AV3C63) 3-полюсний
Товар на складі
  • Схожі товари
Обидва розчіплювачі вимикають автоматичний вимикач (розривають ланцюг) у разі появи надструмів.
Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 6000 А - цього достатньо  у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист.
Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Виробник
Кількість полюсів
3
Номінальний струм
63А
Відключающая здатність
6кА
Вага
312г
Характеристика спрацьовування
C
Розміри (мм)
81,2mm x 53,4mm x 69mm
Гарантія
24 міс.
Код товару
353348
Матеріал
Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контакт
Номінальна напруга
400V
Перетин кабелю
16мм²
Робоча температура
-25°C ~ + 60°С
Серія
RESIST
Ступінь захисту
20
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?