LED лампочка Titanum G45 6W E14 3000K (TLG4506143) на
  • Схожі товари
LED лампа TITANUM G45 6W E14 3000K  - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Ресурс роботи - 20 000 годин. Гарантія 1 рік.
Виробник
Тип цоколя
Світлова віддача
85 Lm/W
Потужність
6 Вт
Кут освітлення
210°
Температура світла
Індекс передачі кольору
≥80
Вхідна напруга
AC 220-240 V
Гарантія
12 міс.
Димування
немає
Клас енергоефективності (EU)
F
Клас енергоспоживання
A+
Код товару
Коефіцієнт потужності
0.6
Максимальний струм
45mA
Матеріал
алюміній + пластик
Робоча температура
-20°C ~ + 40°С
Розміри, мм
45mm х 84mm
Світловий потік
510 Lm
Строк служби
Форм-фактор
G45
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?