LED світильник Videx BNWL04 20W 0.6М 5000K 220V (VL-BNWL04-20065) Полікарбонат
  • Схожі товари
LED світильник вологозахищений лінійний магістральний VIDEX BNWL04 20W 0.6М 5000K призначений для загального освітлення всередині та зовні приміщень. Можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки світильник має високий клас захисту від пилу та вологи - IP65 та має великий діапазон робочих температур від -40°С до +50°С, що дозволяє його використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості таких як, складські та виробничі приміщення, гаражі, СТО, паркінги та вуличне застосування тощо. Установка та підключення можливе в суцільну магістраль з`єднуючи світильники між собою, але таким чином, щоб максимальна потужність магістралі не перевищувала 200Вт, тобто не більше 10-ти світильників з`єднаних в одну магістраль.
Виробник
Світлова віддача
160 Lm/W
Вага
235г
Кут освітлення
140°
Потужність
20 W
Монтаж
Матеріал корпусу
Полікарбонат
Ступінь захисту
IP65
Індекс передачі кольору
Ra > 80
Вхідне напруга
AC 220-240 V
Гарантія
24 міс.
Димування
немає
Клас енергоефективності (EU)
C
Клас енергоспоживання
A++
Код товару
353569
Коефіцієнт потужності
0.7
Колірна температура
5000К
Максимальний струм
125mA
Робоча температура
-40°C ~ + 50°С
Розміри, мм
665mm х 63mm х 50mm
Світловий потік
3200 Lm
Строк служби
Час запуску
Миттєвий старт (<1 сек)
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?