LED світильник Videx DL5R 22W 3000K-4000K-5000K Black (VL-DL5R-22CB) на 22 W
  • Схожі товари
LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL5R 22W 3000К-4000К-5000К призначений для загального освітлення приміщень.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 2400Лм
- кут розсіювання – 140°
- мінімальна відстань від освітлюваного об’єкта – 0.5м
- клас захисту IP54 (виріб має захист від проникнення часток води та пилу всередину корпусу)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1) Світильник
2) Монтажна основа
3) Набір кріпильних елементів
4) Клемна колодка
5) Посібник користувача
6) Індивідуальна упаковка
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТА ПІДКЛЮЧЕННЯ
Гарантійний термін на LED cвітильник – 2 роки.
Виробник
Світлова віддача
109 Lm/W
Вага
580г
Кут освітлення
140°
Потужність
22 W
Монтаж
Матеріал корпусу
Поліпропілен
Ступінь захисту
IP54
Індекс передачі кольору
Ra > 80
Вхідне напруга
AC 220-240 V
Гарантія
24 міс.
Димування
немає
Клас енергоефективності (EU)
F
Клас енергоспоживання
A+
Код товару
Коефіцієнт потужності
0.7
Колірна температура
3000/4000/5000K
Максимальний струм
136mA
Робоча температура
-20°C ~ + 40°С
Розміри, мм
293mm x 26mm
Світловий потік
2400 lm
Строк служби
Час запуску
Миттєвий старт (<1 сек)
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?