LED світильник Videx DL5R 44W 3000K-4000K-5000K Black (VL-DL5R-44CB) на 44 W
  • Схожі товари
LED світильник з декоративною підсвіткою круглий VIDEX DL5R 44W 3000К-4000К-5000К призначений для загального освітлення приміщень.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ СВІТИЛЬНИКА:
- розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання
- світловий потік складає 4800Лм
Вага
1.66кг
Потужність
44 W
Коефіцієнт потужності
0.9
Максимальний струм
212mA
Робоча температура
-20°C ~ + 40°С
Розміри, мм
500mm х 26mm
Світловий потік
4800 Lm
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?