4 MP відеокамера Provision-ISR DV-340SR3N-28 (2.8 мм)
  • Схожі товари
Коли безпека об’єкта потребує не просто фіксації руху, а чіткої ідентифікації кольорів у повній темряві, на допомогу приходять цифрові технології нового покоління. Вулична купольна IP-відеокамера 4 Мп Provision-ISR DV-340SR3N-28 (2.8 мм) — це професійне рішення, оснащене інноваційною системою Rainbow 3.0. Пристрій гарантує трансляцію насиченого кольорового зображення цілодобово, що дозволяє точно встановити колір одягу людини або марку автомобіля навіть за умови відсутності вуличного освітлення.
Переваги експлуатації камери Rainbow 3.0 з аналітикою DDA1
  • Широкий кут огляду 99°: об`єктив 2.8 мм дозволяє контролювати великі площі за допомогою одного пристрою.
  • Аудіозапис: наявність мікрофона дозволяє супроводжувати відеоряд якісним звуковим супроводом.
Призначення та захищеність
Технічні характеристики Provision-ISR DV-340SR3N-28
Матриця та роздільна здатність 1/1.8" CMOS, 4 Мп (2688?1520)
Об’єктив та огляд 2.8 мм (кут огляду 99°)
LED-підсвічування М’яке біле світло до 10 метрів
Аналітика AI DDA1 (люди/авто), стерильна зона, перетин лінії
Захист та живлення IP67, DC12V / PoE (6.5 Вт)
Гарантійний термін 2 роки (програма повної заміни у перший рік)
Віддалений доступ та сервісна підтримка
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
540 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
99°
Розмір кадру в пікселях
ІЧ підсвітка
з LEd підсвіткою
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
94.6 x 82.8 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/1.8 CMOS
Об`єм зберігання
до 512 Гб.
Підтримка Smart
так
Підтримка трьох потоків
так
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +60 °C
Формат компресії
H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG
Чутливість (кол./чб.)
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?