Комутаційна шафа Mirsan 10", 6U (MR.SOH06U30DE10.02)
Наші переваги
ВиробникMirsan Тип шафинастінний Висота6U
  • Схожі товари
Настінна шафа MIRSAN 10", 6U серії SOHO призначена для розміщення мережевого обладнання в компактних просторах. Конструкція розрахована на навантаження до 30 кг та забезпечує стабільну фіксацію пристроїв. Скляні двері з замком і продумана організація кабельних вводів спрощують інсталяцію. Порошкове покриття та монтажні профілі з алюцинку підвищують зносостійкість конструкції.
Виробник
Тип шафи
настінний
Робоче навантаження
30 кг
Висота
6U
Глибина
300 мм
Матеріал
сталь
Ширина
306 мм
Колір
сірий
Гарантія
36 міс.
Додаткові характеристики
сталева задня стінка з монтажними отворами
Код товару
361984
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?