Автоматичний вимикач Videx RS4 Resist 3P 32А С 4,5кА (VF-RS4-AV3C32) 3п-полюсний
  • Схожі товари
Обидва розчіплювачі вимикають автоматичний вимикач (розривають ланцюг) у разі появи надструмів.
Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 4500 А- цього цілком достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист.
Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Виробник
Кількість полюсів
3п
Номінальний струм
32А
Відключающая здатність
4.5кА
Вага
286,5г
Характеристика спрацьовування
С
Розміри (мм)
82mm x 52,8mm x 67mm
Гарантія
2 роки
Код товару
Матеріал
Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали
Номінальна напруга
400V
Перетин кабелю
6мм²
Робоча температура
-25°C ~ + 60°С
Серія
RESIST
Ступінь захисту
20
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?