Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-36-12 металевий
Під замовлення
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)3 А
Наші переваги
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-36-12 металевий, Струм (А): 3 А
3 А
Під замовлення
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-60-12 металевий, Струм (А): 5 А
5 А
  • Схожі товари
  • надежность,
  • качество компонентов,
  • универсальность,
  • ультратонкость,
  • герметичность IP67.
Размеры блока питания Prolum PL-UTF-36-12: 292х18х14,8 миллиметров.
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Блок питания PROLUM 36W (DC12V; IP67; 3А) Серія: "UTF"
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Тип підключення 220В
дроти
Вхідна напруга
220V AC