Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-60-12 металевий
Під замовлення
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга12V DC Струм (А)5 А
Наші переваги
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-36-12 металевий, Струм (А): 3 А
3 А
Під замовлення
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-UTF-60-12 металевий, Струм (А): 5 А
5 А
  • Схожі товари
Гарантія: 24 міс.,
Тип блоку живлення: імпульсний,
Струм (А): 5 А,
Вхідна напруга: 220V AC,
Вихідна напруга: 12V DC,
Корпус блоку: металевий
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • Блок питания PROLUM 60W (DC12V; IP67; 5А) Серія: "UTF"
Вихідна напруга
12V DC
Струм (А)
Тип підключення 220В
Вхідна напруга
220V AC