Відеокамера Provision-ISR I2-340IPSN-28-G-V2 (2.8 мм) циліндрична
  • Схожі товари
Переваги IP відеокамери Provision-ISR I2-340IPSN-28-G-V2 (2.8 мм)
  • надійність,
  • функції відеоаналітики,
  • запис на карту,
  • нічне бачення до 20 метрів,
  • герметичність IP67,
  • живлення PoE,
  • сумісність ONVIF, P2P, SDK.
  • перетин лінії,
  • визначення людей/транспортних засобів,
  • вторгнення в область,
  • захист периметра.
Оптика відеокамери при фокусі 2,8 міліметра гарантує ширококутний огляд - 110 градусів.
Живлення Provision-ISR I2-340IPSN-28-G-V2 (2.8 мм) побудовано від напруги постійного струму 12 Вольт. Потужність споживання не перевищує позначки 5,4 Ватта. Споживання струму 420 мА. На окрему увагу в живленні заслуговує підтримка технології PoE, яка дозволяє як значно спростити монтаж, так і заощадити на ньому. Варто зазначити, що блок живлення не входить до складу комплекту!
Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:
  • IP-видеокамера 4 Мп Provision-ISR I2-340IPSN-28-G-V2 (2.8 мм) с видеоаналитикой для системы видеонаблюдения
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
390 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
110°
Розмір кадру в пікселях
2560x1440 пикс.
ІЧ підсвітка
20 метрів
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
172.2 x 73.4 x 74.5 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
сірий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
без мікрофону
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Зовнішні роз`єми
RJ45, Audio in, Audio out
Код товару
324469
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/2.7 CMOS
Об`єм зберігання
до 128 Гб.
Підтримка Smart
так
Підтримка трьох потоків
так
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +60 °C
Формат компресії
H.264 / H.265 / M-JPEG
Чутливість (кол./чб.)
0.1 / 0 люкс (ІЧ вкл.) - висока
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?