Дриль-шурупокрут GTM DS18/50BL + АКБ
  • Схожі товари
GTM DS18/50BL - дриль-шуруповерт професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шуруповерті встановлений суцільнометалевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 18 режимів для закручування кріплень, з максимальним моментом, що крутить, 50 Н*м, а також режим свердління.
  • Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
  • Безщітковий двигун
  • Ціліснометалічний швидкозатискний 13 мм патрон
  • 50 Н*м - максимальний момент, що крутить
  • 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
  • 400/1400 об/хв - максимальні обороти
  • 18 режимів налаштування крутного моменту
  • 8*75 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
  • Режим свердління
  • 30 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
  • 8 мм - максимальний діаметр свердління в цеглі та м`якому бетоні.
  • Реверс
  • LED-підсвічування
Комплектація GTM DS18/50BL
  1. Шуруповерт GTM DS18/50BL
  2. Акумулятор 18 В 2 А*год - 2 шт
  3. Зарядний пристрій
  4. Інструкція з експлуатації
  5. Пластиковий кейс
Виробник
Діаметр патрона
13 мм
Вага
1.42 кг
Тип пристрою
дриль-шурупокрут
Тип живлення
аккумулятор
Частота вращения
Реверс
є
Тип патрону
швидкозажимний
Акумулятор в наборі
є
Ємність АКБ
2 A/г
Додаткова АКБ
ні
Підсвічування
Свердління бетону (max)
8 мм
Кейс
Свердління деревини (max)
13 мм
10 мм
Біт-насадки в наборі
ні
Безщітковий двигун
Гарантія
36 міс.
К-ть швидкостей
2
Код товару
Колір
чорний + оранжовий
Конструкція
пістолетна
Країна виробництва
Україна
50 Нм
Напруга
18 В
Рівень інструменту
професійний
Регулювання крутного моменту
Розміри
225 х 73 х 222 мм