Відеокамера Provision-ISR DMA-350IPSN-28-V4 (2.8 мм) купольна
  • Схожі товари
Переваги IP відеокамери Provision-ISR DMA-350IPSN-28-V4 (2.8 мм)
  • надійність,
  • функції відеоаналітики,
  • штучний інтелект,
  • вбудований мікрофон,
  • запис на карту,
  • кіберзахист,
  • нічне бачення до 20 метрів,
  • герметичність IP67,
  • живлення PoE,
  • сумісність ONVIF, P2P, SDK.
  • припинення лінії,
  • визначення людей/транспортних засобів,
  • вторгнення в область,
  • захист периметра.
Оптика відеокамери при фокусі 2,8 міліметра гарантує ширококутний огляд 108 градусів.
Живлення Provision-ISR DMA-350IPSN-28-V4 (2.8 мм) побудовано від напруги постійного струму 12 Вольт. Потужність споживання не перевищує позначки 5 Ватт. Споживання струму 300 мА. На окрему увагу в живленні заслуговує підтримка технології PoE, яка дозволяє як значно спростити монтаж, так і заощадити на ньому.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
410 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
108°
Розмір кадру в пікселях
2880x1620 пікс.
ІЧ підсвітка
20 метрів
К-сть пристроїв зберігання
1 MicroSD
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
110.4 x 62 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Пристрій зберігання
карта пам`яті
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Зовнішні роз`єми
RJ45, Audio
Код товару
327120
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/2.7 CMOS
Об`єм зберігання
до 256 Гб.
Підтримка Smart
так
Підтримка трьох потоків
так
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +60 °C
Формат компресії
H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG
Чутливість (кол./чб.)
Швидкість передачі (макс. розширення)
Швидкість потоку відео
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?