IP Відеокамера Provision-ISR BSH-340IPSN-28 (2.8 мм)
  • Схожі товари
Особливості IP відеокамери Provision-ISR BSH-340IPSN-28
  • Просунута DDA1 аналітика
  • Вбудований мікрофон
  • Гібридна (LED + ІЧ) підсвічування 20 метрів
  • Герметичність IP67 (безпечна для вулиці)
  • Електропостачання PoE
  • Відповідність NDAA
  • Сумісність ONVIF Profile M/T/S/G
  • Кіберзахист Check Point Quantum IoT Nano
Функції відеоаналітики відеокамери Provision-ISR BSH-340IPSN-28
  • вторгнення в область,
  • захист периметра.
Оптика IP відеокамери Provision-ISR BSH-340IPSN-28 фіксована і при фокусі 2,8 мм гарантує огляд в 93 градуси.
Виробник
Формат системи
Розширення, Мп
Тип камери
Кольоровість камери
кольорова
Установка
Вага
510 г
Об`єктив
фіксований
Фокусна відстань (мм)
2.8 мм
Кут огляду
93°
Розмір кадру в пікселях
2560x1440 пикс.
ІЧ підсвітка
20 метрів
Підключення до мережі
Ethernet
Розміри (мм)
172.2 x 73.4 x 74.5 мм
Тривожні вхід/вихід
немає
Колір корпусу
білий
Ступінь захисту
IP67
Мікрофон
з мікрофоном
WDR
підтримується
Вбудований кодер
немає
Гарантія
24 міс.
Джерело живлення
12V DC / PoE
Додаткові характеристики
ИК + LED підсвітка
Зовнішні роз`єми
RJ45
Код товару
338417
Компенсація зустрічної засвітки (BLC)
є , OFF / BLC / HLC
Матриця
1/3 CMOS
Підтримка Smart
так
Підтримка трьох потоків
так
Режим день/ніч (ICR)
є
Робоча температура
-30... +60 °C
Формат компресії
H.264 / H.264+ / H.265 / H.265+ / MJPEG
Чутливість (кол./чб.)
0.005 / 0 люкс (ІЧ вкл.) - висока
Швидкість передачі (макс. розширення)
25 к/сек
Швидкість потоку відео
25 кадрів/с.
Шумопониження (DNR)
3DNR
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?