Блок живлення Prolum PL-SPT-100-24 на 4.16 A
Під замовлення
Наші переваги
ВиробникProlum Тип блоку живленняімпульсний Корпус блокуметалевий Вихідна напруга24V DC Струм (А)4.16 A
  КОД Струм (А) Доступність Ціна
Зображення  Блок живлення Prolum PL-SPT-100-24 на 4.16 A, Струм (А): 4.16 A
4.16 A
Під замовлення
Зображення  Блок живлення для камер Prolum PL-SPT-240-24 металевий, Струм (А): 10 А
10 А
  • Схожі товари
Блок живлення імпульсний Prolum PL-SPT-100-24 – це безпечне і довгослужбове джерело електропостачання різного обладнання з робочою напругою 24 В DC і навантаженням струму в межах 4,16 Ампера. БЖ 24 В 4,16 А забезпечує надійну роботу відеоспостереження, сигналізації та різної слабкострумової техніки.
Переваги Prolum PL-SPT-100-24
  • ККД 86%
  • Ультратонка конструкція
  • Тихе пасивне охолодження
  • Захист від перегріву і перенапруги
  • Широкий вхідний діапазон 175-265 В
  • Тривалий термін служби
Імпульсний БЖ 100 Вт забезпечує стабільне електроживлення обладнання з напругою 24 В.
Застосовується під:
  • живлення камер відеоспостереження, відеореєстраторів і супутньої периферії;
  • електропостачання охоронних та пожежних сигналізацій, сповіщувачів і сирен;
  • робота домофонів, викличних панелей, моніторів;
  • електроживлення СКУД: контролерів, зчитувачів, замків і турнікетів;
  • постачання системи розумний будинок, автоматизації й телекомунікації.
Адаптер оптимальний для довготривалої роботи під системи безпеки й контролю.
Конструкція та умови експлуатації
Базою виготовлення корпус послужив міцний метал сірого кольору з вентиляційними отворами. Габарити: 171x48x30 мм, підключення входу та виходу через клеми. Допустима температура середовища експлуатації в межах -25…40 градусів Цельсія.
Підсумок: Купити імпульсний блок живлення 24 В Prolum PL-SPT-100-24 – це практичне рішення під стабільне електропостачання охоронних систем, автоматики та відеоспостереження. Доступно замовити блок на 24 Вольти у Києві, Львові, Харкові та по всій Україні з офіційною гарантією 24 місяці й доставленням.
Виробник
Тип блоку живлення
Корпус блоку
металевий
Вихідна напруга
24V DC
Струм (А)
Захист від перевантаження і короткого замикання
є
Розміри (мм)
171 x 48 x 30 мм
Тип підключення 220В
Ступінь захисту
IP20
Вхідна напруга
175V AC - 265V AC
Гарантія
24 міс.
Код товару
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?