Відеокарта Gigabyte GeForce RTX5070 Ti Eagle OC SFF (16384MB, GDDR6, 256bit) — GV-N507TEAGLEOC-16GD
Наші переваги
ВиробникGigabyte Обсяг пам`яті16 Гб Розрядність шини пам`яті256 біт Тип пам`ятіGDDR7 Мінімально необхідна потужність БЖ750 Вт
  • Схожі товари
Особливості:
  • Інтегрований інтерфейс пам`яті 16 ГБ GDDR7 256 біт
  • Система охолодження WINDFORCE
  • RGB підсвітка
  • Подвійний BIOS (продуктивний / тихий)
  • Готовий до NVIDIA SFF
  • Посилена конструкція
  • Універсальний тримач VGA
Виробник
Графічний чіп
GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам`яті
16 Гб
Інтерфейс підключення
PCI-Express 5.0
Сімейство відеопроцесора
Розрядність шини пам`яті
256 біт
Тип системи охолодження
активна
Тип пам`яті
GDDR7
Мінімально необхідна потужність БЖ
750 Вт
Розміри (мм)
304 x 126 x 50 мм
Максимально підтримуюче розширення
7680 x 4320
Підключення дисплеїв
4
Порт VGA/D-sub
відсутній
К-ть займаних слотів
2.9
HDMI роз`єм
mini-HDMI
К-сть вентиляторів
3 шт
Додаткове живлення
16 pin
Підтримка AMD CrossFireX
ні
Підключення Nvidia SLI
ні
Порт DVI
отсутствует
DisplayPort
3
USB Type-C
отсутствует
Версія OpenGL
4.6
Гарантія
36 міс.
Довжина
304
Код товару
344348
Роз`єми
3 x DisplayPort 2.1b
Система охолодження
радіатор
Тип відеокарти
ігрова
Форм-фактор
стандартна
Частота пам`яті
28000 MHz
Частота ядра
Boost Clock: 2482 MHz; Extreme Performance: 2497 M