Відеокарта Palit GeForce RTX 5070 Ti GamingPro-S (16384MB, GDDR7, 256bit) — NE7507T019T2-GB2031U
Наші переваги
ВиробникPalit Обсяг пам`яті16 Гб Розрядність шини пам`яті256 біт Тип пам`ятіGDDR7 Мінімально необхідна потужність БЖ750 Вт
  • Схожі товари
Серія Palit GamingPro поєднує в собі елегантний промисловий дизайн із надійною продуктивністю. Акценти ARGB і вдосконалені рішення для охолодження, включаючи TurboFan 4.0, повітряний дефлектор і композитні теплові трубки, забезпечують оптимальну теплову ефективність. Такі функції, як подвійний BIOS, технологія 0 дБ і лита під тиском рама, підвищують гнучкість продуктивності та надійність плати. Завдяки підтримці Palit Maker користувачі можуть легко налаштувати кришку кулера за допомогою 3D-друку. Поєднуючи функціональність і стиль, це ідеальний вибір для геймерів, творців і професіоналів зі штучним інтелектом. Особливості: TurboFan 4.0 оптимізує динаміку повітряного потоку для надзвичайної ефективності охолодження Плавніше та ефективніше розсіювання тепла завдяки Air Deflector Рифлена та спечена порошкові структури, — які гармонійно працюють для підвищення теплової ефективності Універсальний роз’єм 5 В ARGB полегшує синхронізацію освітлення Лита рама перероблена до версії з повним покриттям, тепер у 3,6 рази більша для повного захисту Система подвійних кулькових підшипників забезпечує підвищену стабільність і довговічність Технологія Dual BIOS забезпечує автоматичний захист і гнучкість продуктивності Вентилятори залишаються вимкненими під час легких завдань, забезпечуючи тиху роботу. Вони активуються лише за потреби Керування своєю відеокартою від параметрів розгону, швидкості вентилятора до світлодіодного ефекту за допомогою оновленої попередньої версії ThunderMaster
Виробник
Графічний чіп
NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Обсяг пам`яті
16 Гб
Інтерфейс підключення
PCI-Express 5.0
Сімейство відеопроцесора
Розрядність шини пам`яті
256 біт
Тип системи охолодження
активна
Тип пам`яті
GDDR7
Мінімально необхідна потужність БЖ
750 Вт
Максимально підтримуюче розширення
7680 x 4320
Підключення дисплеїв
4
Порт VGA/D-sub
відсутній
К-ть займаних слотів
3
HDMI роз`єм
mini-HDMI
К-сть вентиляторів
3
Додаткове живлення
1х16-pin
Підтримка AMD CrossFireX
ні
Підключення Nvidia SLI
є
Порт DVI
отсутствует
DisplayPort
USB Type-C
отсутствует
Гарантія
24 міс.
Довжина
331.9 мм
Код товару
347150
Форм-фактор
дискретная (стандартная)
Частота пам`яті
Частота ядра
Graphics Clock 2295 MHz / Boost Clock: 2452 MHz