Відеокарта Gigabyte GeForce RTX5080 Aorus Master (16384MB, GDDR6X, 256bit) — GV-N5080AORUSM-16GD
Наші переваги
ВиробникGigabyte Обсяг пам`яті16 Гб Розрядність шини пам`яті256 біт Тип пам`ятіGDDR7 Мінімально необхідна потужність БЖ850 Вт
  • Схожі товари
Система охолодження WINDFORCE
Композитна металева паста для GPU
Вентилятор HAWK
Альтернативне обертання
Зменшіть турбулентність сусідніх вентиляторів і збільште тиск повітряного потоку.
Подвійний шарикопідшипник
3D активний вентилятор
Покращене охолодження екрана за допомогою додаткового вентилятора
Надпровідна теплова труба і велика парова камера
LCD дисплей
RGB HALO
Посилена конструкція
DUAL BIOS (Performance / Silent)
Універсальний кронштейн VGA
Індикатор живлення
У разі виникнення будь-яких відхилень у живленні індикатор попередить геймерів миготливим світлом.
GIGABYTE CONTROL CENTER
Виробник
Графічний чіп
GeForce RTX 5080
Обсяг пам`яті
16 Гб
Сімейство відеопроцесора
Розрядність шини пам`яті
256 біт
Тип системи охолодження
активна
Тип пам`яті
GDDR7
Мінімально необхідна потужність БЖ
850 Вт
Розміри (мм)
360 х 150 75 мм
Максимально підтримуюче розширення
7680 x 4320
Підключення дисплеїв
4
К-ть займаних слотів
4 slot
К-сть вентиляторів
3 шт
Додаткове живлення
16 pin
Версія OpenGL
4.6
Гарантія
36 міс.
Довжина
360
Код товару
344351
Роз`єми
3 x DisplayPort 2.1b
Система охолодження
радіатор
Тип відеокарти
ігрова
Форм-фактор
стандартна
Частота пам`яті
30000 MHz