Світлодіодний LED світильник Videx 200W 5000K 36000Lm Black (VL-HB01-2005B)
  • Схожі товари
LED світильник висотний High Bay VIDEX HB01 200W 36000Lm 5000K (VL-HB01-2005B) - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщеннях, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень (не підходить для використання в побутових приміщеннях). Виріб оснащений легким і міцним алюмінієвим корпусом. Світильник монтується підвісним способом за монтажне кільце, переважно на гак та кріпиться до нерухомих опор. При тривалому використанні виріб може сильно нагріватись, але при цьому не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Його розміри становлять усього 347x157мм.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга становить 110-277В, 50/60Гц.
Виробник
Світлова віддача
180 Lm/W
Вага
2.2кг
Кут освітлення
90°
Потужність
200 W
Монтаж
Матеріал корпусу
Алюміній
Ступінь захисту
IP65
Індекс передачі кольору
Ra > 70
Вхідне напруга
AC 110-277 V
Гарантія
36 міс.
Димування
немає
Клас енергоефективності (EU)
B
Клас енергоспоживання
A++
Код товару
353671
Коефіцієнт потужності
0.95
Колірна температура
Максимальний струм
950mA
Робоча температура
-30°C ~ + 50°С
Розміри, мм
347mm x 157mm
Світловий потік
36000 Lm
Строк служби
Час запуску
Миттєвий старт (<1 сек)
Частота
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?