Блок живлення HiSmart LRS-150-12, 12V 12.5A на
Ціну уточнюйте
Під замовлення
  • Схожі товари
Блок живлення 12V, 12.5A, 150W.
Особливості:
Вузьке 1U імпульсне джерело живлення працює в імпульсному режимі.
Невеликий об`єм, невелика вага, висока ефективність.
Захист: від перевантаження, перенапруги, короткого замикання.
Охолодження вільною конвекцією повітря.
Споживана потужність без навантаження: <0.5Вт.
Висота експлуатації до 5000 метрів.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсне джерело живлення.
Змінний струм AC: 90~264В. Частотний діапазон: 47-63Hz.
Напруга постійного струму DC: 12В.
Діапазон регулювання постійної напруги: ±10%.
Номінальний струм: 12.5А.
Номінальна потужність: 150Вт.
Змінний струм: 2.8А/115В; 1.6А/230В.
Пульсація та шум: 150mV p-p.
ККД: 87%.
Струм витоку: <0.75mA/240V AC.
Робоча температура: -30°C~+70°C.
Робоча вологість: 20%-90%RH.
Розмір: 160x98x30 мм.
Розмір в упаковці: 170x100x35 мм.
Гарантія: 24 місяці.
Виробник
HiSmart
Код товару
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?