Блок живлення HiSmart NPF-200-12, 12V 16.5A на
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення 12В, 16.5А, 200Вт, PFC, IP67.
Особливості:
Універсальній блок живлення 12В працює в імпульсному режимі.
Тип: імпульсне джерело живлення.
Змінний струм AC: 90~264В. Частотний діапазон: 47-63Hz.
Напруга постійного струму DC: 12В.
Номінальний струм: 16.5А.
Номінальна потужність: 198Вт.
Змінний струм: 3.2А/115В; 1.6А/230В.
Пульсація та шум: 150mV p-p.
ККД: 90%.
Струм витоку: <0.75mA/240V AC.
Робоча температура: -30°C~+60°C.
Робоча вологість: 20%-90%RH.
Розмір: 250x70x40 мм.
Вага: 1.161 кг.
Розмір в упаковці: 278x90x54 мм.
Гарантія: 24 місяці.
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?