Блок живлення HiSmart NPF-240-24, 24V 10A на
Ціну уточнюйте
Під замовлення
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення 24В, 10А, 240Вт, PFC, IP67.
Особливості:
Універсальній блок живлення 24В працює в імпульсному режимі.
Вбудований PFC (корекція коефіцієнта потужності).
Охолодження вільною конвекцією повітря.
Клас безпеки IP67 (водонепроникність), підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки.
Захист: від перевантаження, перенапруги, короткого замикання.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсне джерело живлення.
Змінний струм AC: 90~264В. Частотний діапазон: 47-63Hz.
Напруга постійного струму DC: 24В.
Номінальний струм: 10А.
Номінальна потужність: 240Вт.
Змінний струм: 4А/115В; 2А/230В.
Пульсація та шум: 150mV p-p.
ККД: 93%.
Струм витоку: <0.75mA/240V AC.
Робоча температура: -30°C~+60°C.
Робоча вологість: 20%-90%RH.
Розмір: 248x70x40 мм.
Вага: 1.19 кг.
Розмір в упаковці: 280x90x53 мм.
Вага в упаковці: 1.256 кг.
Гарантія: 24 місяці.
Виробник
HiSmart
Код товару
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?