Блок живлення для камер HiSmart NPF-320-24, 24V 13.3A
Ціну уточнюйте
Під замовлення
  • Схожі товари
Імпульсний блок живлення 24В, 13.3А, 320Вт, PFC, IP67.
Особливості:
Універсальній блок живлення 24В працює в імпульсному режимі.
Вбудований PFC (корекція коефіцієнта потужності).
Охолодження вільною конвекцією повітря.
Клас безпеки IP67 (водонепроникність), підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки.
Захист: від перевантаження, перенапруги, короткого замикання.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсне джерело живлення.
Змінний струм AC: 90~264В. Частотний діапазон: 47-63Hz.
Напруга постійного струму DC: 24В.
Номінальний струм: 13.3А.
Номінальна потужність: 319.2Вт.
Змінний струм: 6А/115В; 4А/230В.
Пульсація та шум: 150mV p-p.
ККД: 92%.
Струм витоку: <0.75mA/240V AC.
Робоча температура: -30°C~+60°C.
Робоча вологість: 20%-90%RH.
Розмір: 250x70x40 мм.
Розмір в упаковці: 277x90x53 мм.
Гарантія: 24 місяці.
Виробник
HiSmart
Код товару
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?