Блок живлення HiSmart LPV-100-12, 12V 8.5A на
Ціну уточнюйте
Під замовлення
  • Схожі товари
Блок живлення 12B, 8.5A, 100Bт, IP67.
Особливості:
Джерело живлення 12В працює в імпульсному режимі.
Невеликий об`єм, невелика вага, висока ефективність.
Охолодження вільною конвекцією повітря.
Клас безпеки IP67 (водонепроникність), підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки.
Захист: від перевантаження, перенапруги, короткого замикання.
Технічні характеристики:
Тип: імпульсне джерело живлення.
Змінний струм AC: 90~264В. Частотний діапазон: 47-63Hz.
Напруга постійного струму DC: 12В.
Номінальний струм: 8.5А.
Номінальна потужність: 102Вт.
Змінний струм: 2.2А/115В; 1.2А/230В.
Пульсація та шум: 120mV p-p.
ККД: 85%.
Струм витоку: <0.25mA/240V AC.
Середній час безвідмовної роботи: 703000 годин.
Робоча температура: -25°C~+70°C.
Робоча вологість: 20%-90%RH.
Розмір: 190x55x35 мм.
Розмір в упаковці: 240x70x40 мм.
Гарантія: 24 місяці.
Виробник
HiSmart
Код товару
Знайти схожі
Відгуків не знайдено, будьте першим, що ви думаєте про цей товар?